Роман Горбань увійшов до складу Наглядової ради суспільного мовника

27.05.2021

Регуляторний орган на засіданні 27 травня вніс зміни до складу Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Відтепер Наглядову раду сформовано повністю, до 16 осіб, що вже увійшли в цей наглядовий орган, додався ще один – Роман Горбань – від сфери фізичного виховання і спорту.

21 травня у Національній раді відбулася повторна конференція представників громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері фізичного виховання та спорту. Новим членом Наглядової ради суспільного мовника від громадських об’єднань та асоціацій, що діють у цій сфері, було обрано Романа Горбаня, делегованого двома громадськими організаціями – «Міський спортивний клуб» «КМ Раннінг клаб» і «Бігова Україна». Він замінить у Наглядовій раді Володимира Бринзака, який наприкінці грудня 2019 року за власним бажанням склав свої повноваження.

Загалом до участі в конференції з обрання члена Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» у сфері фізичного виховання та спорту Національною радою було допущено дев’ять громадських об’єднань.