Робоча група Національної ради із нагляду за дотриманням виборчого законодавства у медіа відновила свою роботу

10.06.2016

На засіданні 9 червня Національна рада ухвалила рішення, яким затверджено склад робочої групи для здійснення нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час виборчої кампанії народних депутатів України у 2016 році. Її очолює  перший заступник голови Ольга Герасим’юк.

Робоча група відповідно до Законів України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», «Про телебачення і радіомовлення» та «Про вибори народних депутатів України» аналізуватиме поширювану електронними ЗМІ інформацію, пов’язану з проведенням виборчої кампанії народних депутатів у 7 округах (Волинській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Полтавській, Херсонській та Чернігівській областях).

Як відомо, Центральна виборча комісія розпочала реєстрацію кандидатів у народні депутати 19 травня, а закінчить цю процедуру 16 червня.  Передвиборна агітація розпочинається із  дня реєстрації кандидатів. Отже,  із 17 червня триватиме постійний моніторинг телевізійних і радіоканалів стосовно поширення агітаційних і рекламних матеріалів.

Засідання робочої групи Національної ради традиційно будуть відкриті, тому представники ЗМІ, громадських організацій та спостережних місій можуть бути присутні на них. На сайті регуляторного органу оприлюднюватиметься інформація про дату і час кожного чергового засідання та узагальнений матеріал про розглянуті питання.