Рівненські телевізійники подарували дітям свято

10.06.2013

Позитив, драйв та шалену насолоду – усе це подарував маленьким рівненчанам у Міжнародний день захисту дітей дитячий проект телеканалу «Сфера-ТВ» – «Небесна колискова». Разом зі своїми прихильниками він відсвяткував і свій день народження.

За сім років існування «Небесна колискова» стала для малечі справжнім гідом у світі чудес і казкових пригод. За цей час автор ідеї та керівник проекту Валентина Волошина разом зі своїми вихованцями створили й відзняли понад 600 передач, котрі давно полюбилися дітям Рівненщини, а нині транслюються ще у восьми регіонах України.

Концерт, котрий упродовж двох днів влаштовували вихованці дитячої студії «Небесна колискова», об’єднав і дорослих, і малечу в єдиній атмосфері – добра та любові. Це проявилося навіть під час благодійної акції – зборі коштів на лікування малолітнього Аскольда Павловича.

Автори та ведучі ще однієї дитячої телепрограми «ЯлОля», котра з березня цього року щоденно виходить в ефірі телерадіокомпанії «Рівне-1», побували у спеціальному дитячому дошкільному закладі. Вони привезли малятам ігри, вікторини та смачні подарунки.