Результати планової перевірки «УНІАН ТБ» взято до відома

12.04.2018

Національна  рада, розглянувши на засіданні 12 квітня результати планової перевірки ТОВ «УНІАН ТБ», м. Київ, та вислухавши пояснення його представників, не стала застосовувати до мовника санкцію, а зобов’язала  його привести діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Так, під час перевірки на підставі моніторингу від 2 березня 2018 року було зафіксовано відсутність дитячих передач (за ліцензією 30 хв. на добу) і фільмопоказу (за ліцензією 2 год. на добу), а також не зазначалися автори  передач «Барви України» та «Уроки англійської», що є порушенням статей 6, 27 і 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Головний юрисконсульт групи «1+1 медіа» Ірина Стройко пояснила, що названі передачі пізнавального характеру (про вишивання, випічку тощо) якраз і розраховані на дитячу аудиторію та створені за участі дітей, а фільмопоказу не було, бо напередодні, 1 березня, відзначалася пам’ятна дата – 75-і роковини Корюківської трагедії, і 2 березня транслювався повтор документального фільму, присвяченого цим подіям.

Зваживши на ці пояснення, члени Національної ради взяли до відома наявність порушень мовника.