Регулятор звернеться до суду про стягнення штрафу з компаній, які не подали інформацію про свою структуру власності і вчасно не сплатили штраф

11.10.2017

11 жовтня Національна рада ухвалила рішення звернутися до суду про стягнення штрафу із 37 ліцензіатів. Санкція була попередньо застосована до компаній за неподання інформації про структуру власності.

За неподання або несвоєчасне подання інформації про структуру власності телерадіоорганізація або провайдер програмної послуги сплачує штраф у розмірі 5 відсотків загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник. Термін сплати штрафу рішеннями регуляторного органу від червня відповідно до закону було визначено 30 днів із дня отримання рішення про накладення штрафу. Компаніям, які не сплатили вчасно штраф, крім того, за кожен день прострочення сплати нараховується пеня в розмірі одного відсотка суми штрафу.

Відповідно до частини четвертої статті 12 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» суб’єкт інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення щороку подає Національній раді інформацію про свою структуру власності в порядку та за формою, що встановлюються Національною радою. Зазначена інформація має подаватися до 31 березня за попередній (звітний) рік.

Загальна сума стягнень штрафу без пені з 37 компаній становить 351 тис. 090 грн.

Ілюстрація з сайту pcworld.com