Регулятор звернеться до суду про анулювання ліцензій двох супутникових компаній, які не ведуть мовлення

15.12.2016

Національна рада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій супутникових телеканалів «TV sale UKR» і «ОЕ». Відповідне рішення регуляторний орган ухвалив під час засідання 15 грудня.

 2 червня Національна рада визнала порушення ТОВ «Розумні покупки», м. Київ, і ТОВ «ТРК ОЕ», м. Київ, частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки вони не здійснюють супутникове мовлення. Водночас мовників було зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. Однак моніторинги зафіксували, що компанії не відновили мовлення і не усунули порушення. Тому регулятор призначив ліцензіатам позапланові перевірки. Але їх провести не вдалося, оскільки за адресами, вказаними у Державному реєстрі ТРО, офісів компаній не виявлено.

 Додаткові моніторинги засвідчили, що зазначені телеканали мовлення не здійснюють. Національна рада визнала факт невиконання розпоряджень, виданих на підставі рішень регуляторного органу щодо відновлення мовлення та звернеться до суду про анулювання ліцензії.