Регулятор затвердив зміни до Інструкції про порядок здійснення моніторингу і проведення перевірок

20.08.2020

За результатами громадського обговорення Національна рада на засіданні 20 серпня вирішила затвердити зміни до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.

Зміни до цього регуляторного акта внесені з урахуванням пропозицій та зауважень, наданих Національній раді під час винесення проєкту змін до Інструкції на громадське обговорення.

Під час розгляду цього питання відповідальний секретар Національної ради Юрій Зіневич підкреслив, що основний зміст затверджених змін до Інструкції полягає у тому, що в регулятора з’явилася можливість проводити безвиїзні перевірки. Оскільки, пояснив він, нинішня ситуація, що склалася в Україні  у зв’язку з поширенням Covid-19, фактично унеможливила проведення виїзних перевірок. 

Затверджений регулятором документ буде подано на державну реєстрацію в Міністерство юстиції України, після чого він буде оприлюднений на офіційному сайті Національної ради.

Інструкція в новій редакції набере чинності з дня офіційного опублікування цього рішення.