Регулятор запрошує представника ТОВ «ТРО «Оріон» на засідання 11 березня

03.03.2021

Національна рада запрошує керівника або уповноваженого представника ТОВ «ТРО «Оріон», м. Енергодар Запорізької обл. (НР № 01527-м від 15.08.2019), взяти участь у засіданні 11 березня 2021 року об 11.00 для розгляду питання про результати позапланової безвиїзної перевірки. Запрошення для ліцензіата також опубліковане сьогодні, 3 березня, в газеті «Голос України» № 40.

Засідання відбудеться 11 березня 2021 року об 11:00 у режимі реального часу (он-лайн) із використанням відповідних технічних засобів у приміщенні Національної ради за адресою: м. Київ, вул. Прорізна 2.

Відповідно до підпункту 1 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» Національна рада може проводити засідання у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

З метою дотримання всіх карантинних та інших обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції СOVID-19, до участі в засіданні у приміщенні Національної ради може бути допущено лише одну уповноважену особу, яка зобов’язана надати документи, що підтверджують її повноваження для здійснення представництва інтересів ліцензіата.

Крім того, відповідно до змін, які Національна рада внесла до Положення про управління представників регулятора, представники здійснюють організаційні заходи щодо забезпечення проведення засідань Національної ради у режимі реального часу он-лайн.

Національна рада забезпечить усі належні організаційні та технічні умови для участі уповноваженої особи  ТОВ «ТРО «Оріон» у засіданні за адресою офісу представника Національної ради у Запорізькій області: м. Запоріжжя, просп. Соборний, 164, оф. 504.