Регулятор запрошує представника ТОВ «Телерадіокомпанія «Дивосвіт» на засідання 10 грудня

04.12.2020

Національна рада запрошує уповноваженого представника ТОВ «Телерадіокомпанія «Дивосвіт», м. Київ, взяти участь у засіданні щодо розгляду питання «Про повторний розгляд заяви від 04.08.2016 № 7/800 ТОВ «Телерадіокомпанія «Дивосвіт», м. Київ, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР № 00184-м від 19.02.2010) (ефірне, позивні «ВЕСТИ.РАДИО»)».

Засідання відбудеться 10 грудня 2020 року об 11:00 у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів в приміщенні Національної ради за адресою: м. Київ, вул. Прорізна 2, зала засідань № 511.

Відповідно до підпункту 1 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» Національна рада може проводити засідання у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

З метою дотримання всіх карантинних та інших обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції СOVID-19 до участі в засіданні у приміщенні Національної ради може бути допущено лише одну уповноважену особу, яка зобов’язана надати документи, що підтверджують її повноваження для здійснення представництва інтересів ліцензіата.

Національна рада забезпечить всі належні організаційні та технічні умови для участі уповноваженої особи ліцензіата у засіданні.

У разі неможливості забезпечити присутність уповноваженої особи на засіданні регулятор просить письмово повідомити Національну раду до 10:00 09.12.2020 шляхом направлення листа  на адресу електронної пошти nrada@nrada.gov.ua оформленого з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг»,  «Про електронні довірчі послуги» тощо.