Регулятор запрошує представника телеканалу «112 Україна» на засідання 12 лютого

05.02.2021

Національна рада запрошує уповноваженого представника ТОВ «ТРК «112-ТВ», м. Київ (НР № 00076-м від 22.07.2013, логотип «112 УКРАЇНА»), взяти участь у засіданні 12 лютого об 11:00 для розгляду питань про результати позапланових виїзних перевірок. Запрошення для ліцензіата також опубліковане сьогодні, 5 лютого, в газеті «Голос України» № 21.

Засідання відбудеться 12 лютого 2021 року об 11:00 у режимі реального часу (он-лайн) із використанням відповідних технічних засобів у приміщенні Національної ради за адресою: м. Київ, вул. Прорізна 2.

Відповідно до підпункту 1 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» Національна рада може проводити засідання у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

З метою дотримання всіх карантинних та інших обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції СOVID-19, до участі в засіданні у приміщенні Національної ради може бути допущено лише одну уповноважену особу, яка зобов’язана надати документи, що підтверджують її повноваження для здійснення представництва інтересів ліцензіата.

Національна рада забезпечить усі належні організаційні та технічні умови для участі уповноваженої особи ТОВ «ТРК «112-ТВ» у засіданні.