Регулятор замовить в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь

15.08.2019

Національна рада 15 серпня ухвалила рішення замовити в ДП «Український державний центр радіочастот» розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України, зокрема для потреб аналогового звукового мовлення і цифрового місцевого телерадіомовлення.

 Прорахунок 4 нових частотних присвоєнь буде замовлено для аналогового звукового мовлення у населених пунктах Харківської і Херсонської областей. Зокрема, його буде прораховано в діапазоні 87,5–108,0 МГц.

Для тимчасового радіомовлення буде замовлено прорахунок частот у Авдіївці і Мар’їнці Донецької області, Скадовську і Лазурному Херсонської області.

Також регулятор замовляє прорахунок нових частотних присвоєнь для цифрового місцевого мовлення у 6 населених пунктах Волинської області.

Також Національна рада звернеться з тим, щоб змінити потужності передавачів із 1,0 до 0,5 кВт на частоті 105,8 МГц у м. Полтаві; із 0,25 до 1,0 кВт на частоті 98,9 МГц у с. Іскрівці Чутівського р-ну Полтавської обл.; із 1,0 до 0,2 кВт на частоті 103,6 МГц у м. Хмельницькому.