Регулятор залишив без розгляду заяву щодо видачі ліцензії на мовлення телекомпанії «Антена»

15.04.2016

Національна рада на засіданні 14 квітня розглянула заяву ТОВ «Телекомпанія «Антена», м. Черкаси, щодо видачі заяви на кабельне мовлення і вирішила залишити її без розгляду, оскільки не дотримано вимог законодавства щодо поданих документів.

Заступник голови Національної ради Уляна Фещук відкинула усі зауваження, опубліковані в заяві співвласника компанії, щодо неналежного розгляду регуляторним органом документів на продовження терміну дії ліцензії телеканалу «Антена». Вона підкреслила, що ситуація, яка виникла із припиненням мовлення цього черкаського каналу, пов’язана виключно з тим, що його керівництво і колектив не дотримали вимог законодавства. Так, заява на продовження терміну дії ліцензії до Національної ради не надходила. Тому, зрозуміло, він  не може  транслюватися в кабельних мережах після завершення строку дії ліцензії. Нова юридична особа, яка зараз хоче отримати ліцензію на мовлення, не виконала усіх умов законодавства щодо зазначення бенефіціарів компанії. У зв’язку з тим, що заявником не надано повної інформації відповідно до статей 24 і 27 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», заяву телекомпанії «Антена» залишено без розгляду.

Водночас упродовж 10 календарних днів із дня прийняття рішення Національною радою компанія може подати до регуляторного органу документи, які відповідають вимогам щодо прозорості структури власності, і державний орган повторно розгляне заяву щодо видачі ліцензії на мовлення.