Регулятор видав ще шістьом телерадіоорганізаціям дозволи на тимчасове мовлення, а також просить УДЦР прорахувати для територій з особливим режимом мовлення нові частоти

19.07.2018

Національна рада розглянула на засіданні 19 липня заяви шести своїх ліцензіатів, і ухвалила рішення про видачу їм дозволів на тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення. Ці рішення ґрунтуються на висновках ДП «Український державний центр радіочастот». Попередньо подібні дозволи на мовлення отримала 21 вітчизняна телерадіоорганізація.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України» Національна рада отримала змогу упорядкувати процедуру надання таких дозволів в оперативному режимі, термін  їхньої дії  – 1 рік із дати ухвалення рішення.

Крім того, на цьому ж засіданні регулятор ухвалив рішення про звернення до УДЦР із замовленням розробки висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом для потреб тимчасового телерадіомовлення на території з особливим режимом мовлення, а саме для таких населених пунктів: Майорська, Мар’їнки, Гнутового і Новотроїцького  Донецької обл.  і  Станиці Луганської Луганської обл.

Ілюстрація з сайту detector.media