Регулятор видав дозволи на тимчасове мовлення «Країні ФМ», «Радіо Крим.Реалії», «Радіо «Еммануїл», радіо «49 паралель» і телеканалам «ДОНБАС» і «Сонце»

22.08.2019

Національна рада видала дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення ТОВ «Телерадіокомпанія «Україна», м. Маріуполь Донецької обл. (логотип «ДОНБАС»), ПрАТ «Радіокомпанія «ГАЛА», м. Київ (позивні «Україномовне радіо Країна ФМ»), ТОВ «Телерадіокомпанія «Еммануїл», м. Київ (позивні «Радіо «Еммануїл»), ГО «Радіо Кримських громад», м. Київ (позивні «Радіо Крим.Реалії»), ТОВ «СОЛАР МЕДІА», м. Київ (логотип «Сонце»), ТОВ «Сорок дев’ята паралель», м. Київ (позивні «Музичний твір (мелодія) з накладеним текстом «Радио 49 параллель наша музыка ваше удовольствие»). Відповідні рішення були ухвалені під час засідання регулятора 22 серпня.

Трьом компаніям було перевидано дозволи, термін дії яких закінчувався. Рішення набувають чинності 13 вересня.
Зокрема, телеканал «ДОНБАС» мовитиме у стандарті DVB-Т/T2 на 57 ТВК у м. Гірнику Донецької області.
Програми «Країни ФМ» продовжать звучати на частоті 99,0 МГц у м. Краматорську Донецької області, а «Радіо Крим.Реалії» – на частоті 0,648 МГц у с. Чонгарі Херсонської області.

Нові дозволи на тимчасове мовлення отримали:
«Радіо «Еммануїл» – на частоті 96,1 МГц у м. Гірнику Донецької області,
телеканал «Сонце» – на 5 ТВК у м. Волновасі, 8 ТВК у м. Краматорську, 5 ТВК у м. Маріуполі Донецької області (стандарт DVB-T/Т2),
радіо «49 паралель» – на частотах 101,1 МГц у с. Бахмутівці Новоайдарського району, 91,2 МГц у смт Біловодську, 90,6 МГц у с. Городищі Біловодського району, 103,3 МГц у с. Зоринівці Міловського району, 96,0 МГц у м. Лисичанську Луганської області.

Термін дії дозволів – 1 рік.