Регулятор видав дозвіл на тимчасове мовлення телеканалу «ДОМ» і поновив дозвіл «Радіо «Промінь»

25.02.2021

Національна рада на засіданні 25 лютого ухвалила рішення, якими видала дозвіл на мовлення на територіях із особливим режимом мовлення ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України (логотип «ДОМ») і перевидала дозвіл АТ «НСТУ» (позивні «Радіо «Промінь»), у зв’язку із завершенням терміну дії попереднього дозволу.

Відповідно до виданого дозволу передачі ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України  (логотип «ДОМ») транслюватимуться у цифровому стандарті DVB-T/Т2 у п’яти містах Донецької області: на 5 ТВК і 22 ТВК у м. Волновасі, 6 ТВК у м. Гірнику, 8 ТВК у м. Краматорську, 5 ТВК у м. Маріуполі, 37 ТВК у м. Покровську;  трьох населених пунктах Луганської області: на 40 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району, 12 ТВК у с. Підгорівці Старобільського району, 5 ТВК у селищі Широкому Станично-Луганського району;  а також на 25 ТВК у смт Чаплинці Херсонської області.

Передачі АТ «НСТУ» (позивні «Радіо «Промінь»), м. Київ, далі транслюватимуться на частоті 102,6 МГц у с. Чонгарі Херсонської області.

Дозволи на тимчасове мовлення видано терміном на 1 рік.

Крім того, Національна рада задовольнила клопотання ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» (логотип «UA»), м. Київ, про анулювання дозволу на тимчасове мовлення з використанням низки частот у Донецькій, Луганській і Херсонській областях.

Також регулятор розглянув звернення ГО «Радіо кримських громад» (позивні «Радіо Крим.Реалії»), м. Київ, щодо збільшення потужності передавача з 10 кВт до 25 кВт на частоті 0,648 МГц у с. Чонгарі Херсонської області. Це допоможе покращити якість сигналу в місцях зі складним географічним рельєфом.