Регулятор пропонує для громадського обговорення проект рішення Національної ради «Про затвердження Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються»

30.08.2018

Національна рада 29 серпня вирішила винести на громадське обговорення проект рішення Національної ради «Про затвердження Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються» і запропонувала термін внесення пропозицій до нього – 2 місяці.  Попереднє рішення від 2 серпня скасовано.

Заступник голови Національної ради Уляна Фещук повідомила, що упродовж двох тижнів, поки існує це рішення, воно викликало дуже багато різних суперечок на ринку. Саме тому було вирішено зробити тривалішим час для його обговорення, «щоб довести його до ладу, і він справді відповідав інтересам і Національної ради, і суб’єктів, які будуть ним керуватися». «Я думаю, що ми зможемо зробити цей документ настільки хорошим, наскільки це буде можливо», – сказала вона.

Про продовження терміну громадського обговорення запропонованого проекту регуляторного акта просила Національну раду і Громадська рада, що діє при ній.

За словами члена Національної ради Сергія Костинського, розробка проекту Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються в Україні є втіленням інституційного підходу, оскільки нині адаптація телеканалів відбувається без чітко прописаної усталеної процедури. «Я є прихильником інституційного підходу, вважаю, що в нас має бути прописана процедура, де будуть чітко прописані всі етапи, щоби всі знали, які є правила гри.  Я вважаю, що це є крок назустріч індустрії передусім», – висловився він.

Пропозиції і зауваження до проекту регуляторного акта можна надсилати на адресу Національної ради: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, а також електронною поштою nrada@nrada.gov.ua.