Регулятор переоформив ліцензії телеканалів «ZIK» і «Z ZIK» у частині структури власності та призначив «ZIKу» позапланову перевірку

05.09.2019

Національна рада розглянула та задовольнила заяви двох юридичних осіб ТОВ – ТРК «МІСТ ТБ», м. Львів (логотип «ZIK») та ТОВ «Телерадіокомпанія «Нові комунікації» (логотип «Z ZIK») щодо зміни кінцевого бенефіціарного власника (контролера) та призначила «ZIKові» позапланову виїзну перевірку через зафіксовану в серпні відсутність мовлення на супутнику.

 Так, у супутникових ліцензіях ТРК «МІСТ ТБ» і телерадіокомпанії «Нові комунікації» та ліцензії на багатоканальне загальнонаціональне телебачення телемережі МХ-3 «Нових комунікацій» кінцевим бенефіціарним власником зазначено  Козака Тараса Романовича.

Також за результатами моніторингу супутникового мовлення ТРК «МІСТ ТБ» від 27 серпня 2019 року зафіксовано відсутність мовлення за параметрами, вказаними в ліцензії, що є ознакою порушення вимог частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Національна рада, керуючись частиною першою статті 70 цього Закону, статтею 13 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», абзацом третім пункту 3 розділу ІІІ Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги призначила позапланову виїзну перевірку діяльності цього мовника.