Регулятор оголосить конкурс на 11 вільних радіочастот у 7 областях України

08.08.2019

Національна рада 8 серпня під час чергового засідання ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов та оголошення конкурсу на місцеве мовлення на 11 FM-частотах у 7 областях України.

 Запропонована потужність, з якою мовитимуть радіостанції, − від 0,03 до 0,1 кВт.

На конкурс виставлені частоти у м. Гайсині та смт Оратові Вінницької області, м. Ковелі Волинської області, смт Дубовому Закарпатської області, м. Турці Львівської області, смт Миколаївці Одеської області, м. Кременчуці Полтавської області, м. Лозовій, смт Великому Бурлуці, смт Новій Водолазі і с. Бахметівці Харківської області.

Усі виставлені частоти, за словами члена Національної ради Сергія Костинського, відповідають концепції розвитку місцевого мовлення.

Згідно з конкурсними вимогами до програмної концепції в загальному обсязі власного мовлення не менше як 15 відсотків мають становити інформаційні передачі місцевої тематики. Дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовлення та програм Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»). Передачі мають вестися лише українською мовою.

Невдовзі оголошення про конкурс буде опубліковане в газеті «Голос України».