Регулятор не задовольнив заяви про зміну власника «NEWSONE»

20.12.2018

20 грудня Національна рада розглянула низку заяв ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ», м. Київ (телеканал «NEWSONE»), щодо переоформлення двох ліцензій на мовлення в частині зміни відомостей про прямого власника телерадіокомпанії, керівника, складу редакційної ради, оператора телекомунікацій і докладних характеристик супутникового каналу мовлення. Йшлося про ліцензію компанії на мовлення (ефірне місцеве телебачення) з використанням 49 ТВК у м. Волочиську та 49 ТВК у м. Теофіполі Хмельницької області і ліцензію на супутникове мовлення.

Загалом регулятор розглянув 10 заяв телекомпанії – по 5 на кожну ліцензію.

Національна рада задовольнила прохання про зміну оператора телекомунікацій для ефірного місцевого мовлення і про зміну докладних характеристик супутникового каналу мовлення (додатковий супутниковий ретранслятор).

Водночас регулятор відмовив ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ» переоформити зазначені ліцензії, змінивши відомості про  прямого власника телерадіокомпанії, керівника, складу редакційної ради, оскільки документи про структуру власності були подані не в повному обсязі.

Регулятор також розпорядженням зобов’язав компанію упродовж 14 днів із дати ухвалення рішення подати до Національної ради заяву і документи щодо переоформлення ліцензій на мовлення, врахувавши недоліки, які були в заявах. Нині ж документи будуть поверненні ліцензіату.