Регулятор дозволив зробити відступи від умов ліцензій ще шістьом компаніям

23.12.2020

Національна рада на засіданні 23 грудня розглянула заяви шести ліцензіатів  ̶  ТОВ «Телерадіокомпанія «Медіа маркет»м. КиївТОВ «ТРК Онікс», м. Київ; ТОВ «Телерадіокомпанія «ТВ-7», м. Маріуполь Донецької обл.; ТОВ «Телеконект», м. Одеса; ТОВ «ТРК «Подолянин TV», м. Абрикосівка Хмельницької обл. і ТОВ «Телерадіокомпанія Мікомп», м. Кам’янське Дніпропетровської обл.  ̶  з проханням тимчасово відступити від умов ліцензій у зв’язку із запровадженням карантинних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Запропоновані мовниками зміни визнано допустимими.

На підставі ухвалених рішень радіостанція «Хіт ФМ» (ТОВ «Телерадіокомпанія «Медіа маркет») тимчасово зменшить потужність передавача на частоті 104,2 МГц у м. Скадовську Херсонської області з 0,25 кВт до 0,1 кВт, а «Легке і спокійне радіо РЕЛАКС» (ТОВ «ТРК Онікс»)  ̶   на частоті 104,2 МГц у с. Підгорівка Старобільському р-ну з 1,0 кВт до 0,25 кВт. Вимушені зміни запропоновані з метою скорочення витрат, повʼязаних з експлуатацією радіопередавального обладнання.

ТОВ «Телерадіокомпанія «ТВ-7», ТОВ «Телеконект», ТОВ «ТРК «Подолянин TV» і ТОВ «Телерадіокомпанія Мікомп» Національна рада затвердила зміни до програмних концепцій, передбачених умовами їхніх ліцензій.

Після завершення карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні ліцензіати зобов’язані повернутися до дотримання програмних концепцій, визначених їхніми умовами ліцензій на мовлення.