Радикальна партія змінила свого представника у Наглядову раду суспільного мовника

18.11.2015

Депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка офіційно повідомила Національну раду про зміну свого представника у Наглядовій раді Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Як повідомлялося раніше, ця депутатська фракція рекомендувала до складу наглядового органу НСТУ Миколу Давидюка. Однак листом від 13 листопада 2015 року очільник цієї політичної партії повідомив, що замість цього кандидата вони висувають іншу особу – В’ячеслава Козака.

Пан Козак тривалий час працював у Національній радіокомпанії України, був ведучим і автором цілої низки програм Українського радіо.

Рішення про затвердження всього складу Наглядової ради НСТУ Національна рада ще не ухвалювала, оскільки не обрано представника в цей наглядовий орган від сфери захисту прав національних меншин. Повторна конференція з обрання члена Наглядової ради від цієї суспільної сфери відповідно до уточненого календарного плану має відбутися 15 листопада цього року.

Отже, факт заміни одного представника депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка іншою особою буде враховано Національною радою при ухваленні рішення про затвердження повного складу наглядового органу суспільного мовника.