Радіомовник отримав попередження через неподання інформації про зміну керівництва

27.09.2018

До районної комунальної телерадіокомпанії «Броди», м. Броди Львівської обл., застосовано санкцію «оголошення попередження» через неподання заяви про переоформлення ліцензії у зв’язку зі зміною керівників у визначений термін. Ці рішення регулятор ухвалив під час засідання 27 вересня.

Відповідно до частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» у разі виникнення підстави для переоформлення ліцензії на мовлення у зв’язку із зміною організаційно-правової форми, умов діяльності ліцензіата чи зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) ліцензіат зобов’язаний протягом 30 робочих днів подати Національній раді заяву про переоформлення ліцензії на мовлення разом з документами або їх засвідченими заявником копіями, що підтверджують зміну. 

Планова виїзна перевірка компанії зафіксувала порушення зазначеної норми. Голова правління і склад редакційної ради ТРК «Броди» змінилися ще 2010-го (голова правління за ліцензією – Стеблій М.М., фактично – Булишин В.С.; редакційна рада: за ліцензією – Гудима В.П. і Микитюк М.М., фактично – Купняк Н.О., Микитюк М.М., Стеблій М.М. і Шуневич М.А.).

Радіомовника зобов’язано  усунути порушення упродовж місяця, в іншому разі регулятор може застосувати санкції, передбачені чинним законодавством України.