«Радіо «Культура», «РАДІО НВ» і телеканал «Донбас Онлайн» наступного року продовжать мовити у зоні ООС

10.12.2020

10 грудня Національна рада продовжила строк дії дозволів на тимчасове мовлення, термін яких невдовзі збігав. Відповідно до ухваленого рішення «Радіо «Культура», «РАДІО НВ» і телеканал «Донбас Онлайн» залишаться в ефірі населених пунктів Донецької і Луганської областей до 20 грудня 2021 року.

 Ліцензіати уже мовлять на заявлених частотах та звернулися до регулятора з наміром отримати їх і на наступний період. Національна рада задовольнила клопотання мовників – у їхні дозволи будуть внесені зміни в частині строку дії. Таким чином, у радіоприймачах жителів території з особливим режимом мовлення упродовж ще одного року звучатимуть радіостанції:

  • «Радіо «Культура» (АТ «НСТУ», м. Київ) на частоті 91,3 МГц у м. Краматорську Донецької області;
  • «РАДІО НВ» (ТОВ «ТРК «РАДІО-ЕРА», м. Київ) на частоті 103,6 МГц у с. Бахмутівці Новоайдарського району Луганської області.

«Донбас Онлайн» (ТОВ «ТРК «ДОНБАС ОНЛАЙН», м. Сєвєродонецьк) і далі здійснюватиме цифрове наземне телевізійне мовлення (стандарт DVB-T/Т2) у містах Донецької області: на 5 ТВК у м. Волновасі, на 57 ТВК у м. Гірнику, на 8 ТВК у м. Краматорську, на 5 ТВК у м. Маріуполі. В Луганській області телеканал транслюватиме програми на 41 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району, на 41 ТВК у смт Комишувасі Попаснянського району, на 12 ТВК у с. Підгорівці Старобільського району та на 5 ТВК у с-щі Широкому Станично-Луганського району.