Радіо «Голос Донбасу» видано ліцензію на супутникове мовлення

22.08.2019

На засіданні 22 серпня Національна рада розглянула заяву ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», м. Київ, про видачу ліцензії на супутникове мовлення радіо «Голос Донбасу» та одноголосним рішенням задовольнила її. Таким чином, заверешено роботу з розбудови суспільного мовлення в Донецькій і Луганській областях.

Під час розгляду цього питання член Національної ради Сергій Костинський зауважив, що це одна із перших радіостанцій, з якої почалося відновлення українського радіомовлення в Донецькій області. «Без Суспільного, без «Голосу Донбасу» створення потужної мережі телерадіомовлення на території проведення АТО, а потім Операції Об’єднаних сил було б неможливим», – наголосив Сергій Костинський. Від імені усіх членів Національної ради він також висловив вдячність команді Національної суспільної телерадіокомпанії України та «Голосу Донбасу» за здійснену фундаментальну роботу.     

Відповідно до виданої ліцензії радіостанція «Голос Донбасу» невдовзі розпочне супутникове радіомовлення обсягом 24 години на добу на території  України та інших країн в межах зони впевненого прийому сигналу супутника. Оператор телекомунікацій – ТОВ «Телеканал СТБ», м. Київ. Стандарт мовлення – DVВ-S. Термін дії ліцензії – 10 років.