«PwC Україна» – генеральний експертний партнер премії «Телетріумф-2012»

10.10.2012

Організаційний комітет 12-ї Національної телевізійної премії «Телетріумф» запросив компанію «PwC Україна» (PricewaterhouseCoopers) забезпечити чесність та прозорість проведення головної телевізійної премії України.

Завданням PwC під час проведення премії «Телетріумф» є перевірка та підтвердження правильності визначення номінантів і переможців премії.

У середу, 14 листопада 2012 року, на прес-конференції Організаційного комітету «Телетріумфу», яка відбудеться в приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, буде оголошено шорт-лист номінантів.

У п’ятницю, 30 листопада, під час урочистої церемонії нагородження лауреатів, що проходитиме в Національному палаці мистецтв «Україна», представник фірми «PwC Україна» передасть конверти із зазначеними переможцями ведучим прямо на сцені «Телетріумфу».

Нагадуємо, що робота журі з оцінювання поданих робіт розпочнеться вже 15 жовтня 2012 року через сайт премії: www.teletriumf.ua.

Телевізійну трансляцію церемонії забезпечує телеканал «Україна».

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до pr-менеджера проекту «Телетріумф» Олени Пушечнікової, тел. роб. +38 (044) 353-13-98, моб. +38 (067) 214-39-86.

Оргкомітет Національної телевізійної премії «Телетріумф»