Призначено представницю Національної ради в Донецькій області

30.09.2021

Представницею Національної ради у Донецькій області на наступні 4 роки призначено Наталію Шах. Таке рішення члени регуляторного органу одноголосно ухвалили на засіданні 30 вересня на підставі результатів конкурсної комісії та відповідно до пункту 2 статті 11 та пункту 2 статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення».

Претендентів на цю вакантну посаду було двоє. Національна рада зупинила свій вибір на Наталії Шах, яка показала високі показники за результатами тестування та співбесіди з керівником апарату регуляторного органу. Переможниця конкурсу набрала 13,2 бали.

Для Наталії Шах це вже друга поспіль каденція на посаді представниці регулятора у Донецькій області. Так, з червня 2017 по серпень 2021 рр. вона уже обіймала цю посадуа до того часу працювала провідною спеціалісткою секретаріату цього регіону. 2 серпня 2021 року регулятор ухвалив рішення про її звільнення у зв’язку із закінченням строку повноважень.

Як і в попередній період своєї діяльності на посаді представниці, Наталія Шах опікуватиметься перевірками діяльності та моніторингом мовлення ліцензіатів Національної ради Донецького регіону.

Представник Національної ради в області, як зазначалося вище, призначається на посаду на конкурсній основі терміном на чотири роки.