Призначено представників Національної ради в Луганській і Хмельницькій областях

21.05.2015

21 ТРАВНЯ РЕГУЛЯТОР ПІДБИВ ПІДСУМКИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ В ЛУГАНСЬКІЙ І ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХ. НИМИ СТАЛИ ВІДПОВІДНО ВОЛОДИМИР ГОРОБЕЦЬ І ОЛЕНА ГАВІНСЬКА.

21 травня регулятор підбив підсумки конкурсу на заміщення вакантних посад представників Національної ради в Луганській і Хмельницькій областях. Ними стали відповідно Володимир Горобець і Олена Гавінська.

Володимир Горобець є директором ТРК «Енергія», м. Луганськ, а Олена Гавінська – заступником начальника відділу аспірантури і докторантури Національної академії державного управління при Президентові України. У 2006 – 2010 роках вона працювала керівником секретаріату представників Подільсько-Буковинського регіону (управління координації роботи регіональних секретарів) Національної ради.

Загалом на конкурс до регуляторного органу було подано 10 заяв.

За словами голови Національної ради Юрія Артеменка, професіоналізм, порядність, патріотизм – ось те, чого очікують від новопризначених держслужбовців.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про Національну раду» представник регуляторного органу призначається на посаду на конкурсній основі строком на чотири роки.