Призначено позапланову перевірку телерадіокомпанії «Енергодарські телевізійні системи»

01.10.2015

Рішення про призначення позапланової перевірки телерадіокомпанії «Енергодарські телевізійні системи», м. Енергодар Запорізької обл., ухвалено на засіданні регулятора 1 жовтня за результатами моніторингу, проведеного 25 – 26 серпня цього року.

Під час моніторингу було виявлено ознаки порушення частинисьомої статті 27, частинивосьмої статті 28, а також частинипершої статті 46 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки фактичні показники мовлення не відповідали обсягам, зазначеним у ліцензії. Так,майже на 5 годин збільшено обсяг інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач, майже на 4 години зменшено обсяг розважальних і музичних передач. Також не відповідав умовам ліцензії логотип – замість «Ен ТС» в ефірі були логотипи «Експресоtv» і «ЕнТС». Наявність подвійного логотипу може свідчити про ретрансляцію програм іншого мовника, що не передбачено умовами чинної ліцензії. Представник компанії зауважив, що у цьому випадку трапилася технічна помилка.

Крім того, моніторингом зафіксовано ознаки порушення частин першої і другої статті 9 Закону України «Про рекламу», оскільки в ефірі транслювалися рекламні блоки, не відокремлені від іншої інформації.

З метою з’ясування усіх обставин телерадіокомпанії «Енергодарські телевізійні системи» призначено позапланову перевірку.