Призначено позапланові перевірки ліцензіатам

15.04.2016

Національна рада на засіданні 14 квітня призначила позапланові перевірки чотирьом компаніям у зв’язку із зафіксованими ознаками порушень умов ліцензій та чинного законодавства.

 Моніторинги ефіру ТОВ «ТРК «ПРАВО ТВ», м. Київ, і ПрАТ «Телевізійна та радіомовна компанія «Фора», м. Харків, засвідчили, що телекомпанії не здійснюють мовлення.

Результати моніторингів багатоканального мовлення ТОВ «ЕРА ПРОДАКШН», м. Київ, здійснені 6 і 7 квітня, зафіксували, що компанія не усунула порушення, за які отримала санкцію «оголошення попередження» у січні цього року. Крім того, до регуляторного органу звернулася народний депутат України Тетяна Чорновол щодо невиконання телерадіоорганізацією умов ліцензії.

Також Національна рада розглянула питання про виконання провайдером програмної послуги ФОП Кролевцем М.В., м. Новогродівка Донецької обл., рішення регулятора, яким було оголошено попередження. Компанія не виправила порушень, тому Національна рада ухвалила рішення про застосування санкції «стягнення штрафу». Штраф не було сплачено, а моніторинг діяльності провайдера виявив суттєві порушення законодавства і умов ліцензії. Національна рада призначила позапланову перевірку компанії.