Призначено позапланові перевірки двом провайдерам програмної послуги

20.06.2013


На засіданні Національної ради 19 червня серед іншого було ухвалено рішення про призначення позапланових перевірок двом провайдерам програмної послуги – ПП «ТРК «Діана», м. Рогатин Івано-Франківської обл., і ТОВ «Миколаївське кабельне телебачення», м. Миколаїв.

Результати моніторингу «ТРК «Діана» засвідчили, що компанія не в повному обсязі транслює універсальну програмну послугу; ретранслює програми неадаптованого телеканалу REN-TV; без дозволу Національної ради транслює 9 програм, а також не транслює 9 програм, передбачених ліцензією. Також провайдером протягом місяця не було приведено діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства і не виправлено порушення, за які було оголошено попередження 14 листопада 2012 року.

За результатами моніторингу програм ТОВ «Миколаївське кабельне телебачення» зафіксовано ознаки порушення вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки не транслюються 8 програм УПП; ретранслюється неадаптований телеканал REN-TV. Загальна кількість передбачених ліцензією програм – 70, фактично – 80; без дозволу регуляторного органу транслюються 10 програм, а також 8 програм, передбачених ліцензією, не транслюються.