Призначено нового представника Національної ради в АР Крим

17.10.2012

На засіданні 17 жовтня на посаду представника Національної ради в Автономній Республіці Крим призначено Хана Євгена Анатолійовича.

Як зазначив голова Національної ради Володимир Манжосов, ця посада була вакантною понад два місяці, на її заміщення було оголошено конкурс. На конкурс подано 3 заяви, однак на конкурсну комісію з’явилися тільки два претенденти. Відповідно до ст. 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» термін призначення на цю посаду – 4 роки.

«Євген Анатолійович Хан має досвід роботи і той набір знань, який може посприяти якісному виконанню обов’язків представника Нацради. Це велика відповідальність, однак, як ми зрозуміли під час конкурсу, він добре розуміє специфіку регіону, специфіку роботи та комунікації з мовниками», – зауважила заступник голови Національної ради, голова конкурсної комісії Лариса Мудрак.

Новий працівник Національної ради, представляючись на засіданні, повідомив, що народився він у Ленінграді, середню школу закінчив у Сімферополі. Має досвід роботи в державній службі, бізнесі, міжнародному співробітництві, соціології. Також має викладацьку практику. Останнє місце роботи – начальник Головного управління інформаційної політики Управління справами Ради Міністрів Автономної Республіки Крим.