Привітання Національної ради з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

16.11.2015

ДОРОГІ КОЛЕГИ!

У КОЖНОГО СВЯТА – СВОЯ ІСТОРІЯ, СВІЙ ВІДЛІК ЧАСУ! НАШОМУ – 21! ДЛЯ ЛЮДИНИ ТАК МАЛО, А ДЛЯ СВЯТА ДОВОЛІ СОЛІДНИЙ ВІК, ЯКЩО УЯВИТИ СКІЛЬКИ ПРОГРАМ ВИЙШЛО В ЕФІР, СКІЛЬКИ ІДЕЙ ВТІЛЕНО, СКІЛЬКИ ФАХІВЦІВ ВІДБУЛОСЯ І СТАЛО ЩАСЛИВИМИ, БО РОБЛЯТЬ СПРАВУ, ЩО ЗІГРІВАЄ ДУШУ!

Дорогі колеги!


У кожного свята – своя історія, свій відлік часу! Нашому – 21! Для людини так мало, а для свята доволі солідний вік, якщо уявити скільки програм вийшло в ефір, скільки ідей втілено, скільки фахівців відбулося і стало щасливими, бо роблять справу, що зігріває душу!


За останні два роки кардинально змінилася сутність професії, багато з наших колег виходять у прямий ефір практично з лінії вогню, і за їхніми спинами – зовсім не пасторальний пейзаж! Тепер куртка з написом PRESS – ознака приналежності до однієї з найнебезпечніших професій, яку Ернест Хемінгуей називав «нервом суспільства». Колись про це напишуть посібники, і студентів навчатимуть екстремальній журналістиці вже у мирний час!


Сферу телебачення і радіо творять люди різних професій, яких об’єднує одна мета – бути корисними суспільству, своєю працею наближати краще майбутнє. Традиційно у свято бажають здоров’я й удачі, адже вони так необхідні і в професії, і в житті! Та все ж, зважаючи на час, бажаємо, щоб ніколи не лунав дзвінок серед ночі, а «тривожна валіза» припадала пилом!


Зі святом вас, дорогі друзі! Нехай наш медійний простір стає ширшим і світлішим, а з екранів телевізорів і радіоприймачів звучать тільки хороші новини – миру і щастя!