14 березня – День українського добровольця

14.03.2024

Активною відповіддю українців на повномасштабне вторгнення росії в Україну став добровольчий рух. Громадяни – чоловіки і жінки, літні і молоді – пішли до військкоматів, щоб отримати зброю, долучитися до лав територіальної оборони і стати на захист своєї держави. Серед тих, хто обрав чинити лютий опір, були і медійники – журналісти, оператори, режисери. Добровольцем став увесь Український народ.

Цей рух мав свій початок ще 2014 року, у часи Революції Гідності. Тоді з бійців-добровольців Самооборони Майдану сформували перший добровольчий батальйон. Українці самоорганізувалися і вирушили на схід країни захищати державу та її суверенітет.

Сьогодні, у День українського добровольця, щирі слова вдячності тим, хто стоїть на наших рубежах, чия мужність, свідомість і поклик душі дали змогу вже з перших днів широкомасштабної війни дати відсіч окупанту.

Українські добровольці – звитяжні і героїчні люди. Ми пишаємося вами. Нехай кожен ваш крок буде сповнений сили, кожен день – надії, а кожен вчинок – мудрості і перемоги!