Проводовим радіомовникам «Радіо Акцент» і «Говорять Кельменці» оголошено попередження

26.07.2018

На засіданні 26 липня Національна рада розглянула результати планових перевірок КП ТРК «Акцент», м. Шостка Сумської обл. (позивні «Радіо Акцент») і КП редакції Кельменецького районного радіомовлення, смт Кельменці Чернівецької обл. (позивні «Говорять Кельменці») та через виявлені порушення оголосила компаніям попередження.

Перевірка «Радіо Акцент» зафіксувала порушення частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки ліцензіат протягом 30 робочих днів не подав до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії у зв’язку із зміною складу наглядових органів (зміни відбулися 12 травня 2017 року) і відрізків часу для міськрайонного мовлення. Відповідно до рішення Національної ради від 23.03.2017 № 410 міськрайонне мовлення має здійснюватися у відрізках часу 06:30-06:45, проте цей ліцензіат мовить у суботу у відрізку часу 15:15-16:15.

Під час перевірки радіокомпанії «Говорять Кельменці» виявлено порушення тієї ж норми законодавства. Відомості про органи управління і юридичної та фактичної адреси відбулися 2011 і 2010 роках відповідно, але компанія не повідомила про це Національну раду і не подала заяву про переоформлення ліцензії.

Регулятор застосував до радіомовників санкцію «оголошення попередження» і зобов’язав протягом місяця увідповіднити свою діяльність вимогам чинного законодавства.