Проводовому радіомовнику оголошено попередження через неподання інформації про керівництво

11.10.2018

До Редакції селищного радіомовлення «Голос Опішні», смт Опішня Полтавської обл., застосовано санкцію «оголошення попередження» через неподання заяви про переоформлення у зв’язку зі зміною керівників у визначений термін. Відповідне рішення регулятор ухвалив під час засідання 11 жовтня.

Відповідно до частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»у разі виникнення підстави для переоформлення ліцензії на мовлення у зв’язку із зміною організаційно-правової форми, умов діяльності ліцензіата чи зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) ліцензіат зобов’язаний протягом 30 робочих днів подати Національній раді заяву про переоформлення ліцензії на мовлення разом з документами або їх засвідченими заявником копіями, що підтверджують зміну. 

Планова виїзна перевірка компанії зафіксувала порушення зазначеної норми. Зміна відомостей про редактора «Голоса Опішні» відбулася у 2013 році (за ліцензією – Зубань В.Г., фактично – Гармаш І.О.).

Радіомовника зобов’язано  усунути порушення упродовж місяця, в іншому разі регулятор може застосувати санкції, передбачені чинним законодавством України.