Провайдеру цифрової телемережі у стандарті DVB-H «ЕТЕР» оголошено попередження

03.11.2017

Національна рада, розглянувши під час засідання 2 листопада результати перевірки ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕТЕР», м. Київ, оголосила компанії попередження, оскільки вона не провадить діяльності провайдера програмної послуги відповідно до умов ліцензії.

2 червня 2017 року було проведено планову перевірку ТРК «ЕТЕР» у зв’язку із закінченням терміну дії ліцензії провайдера програмної послуги експериментальної цифрової багатоканальної телемережі у стандарті DVB-H з використанням 49 ТВК у м. Києві. Перевірка виявила відсутність ведення діяльності провайдера, що є порушенням пункту 2.3. «Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги». Крім того, компанія не отримала ліцензію НКРЗі оператора телекомунікацій на технічне обслуговування багатоканальної мережі.

У поясненнях ліцензіат повідомив, що до нього у серпні 2014 року звернулося ТОВ «Зеонбуд» з вимогою відключення обладнання, оскільки воно створює завади абонентським приймачам Т2. Тому провайдер звернувся з листом до Українського державного центру радіочастот з проханням змінити параметри випромінювання РЕЗ та надати новий дозвіл на експлуатацію. Однак на разі вирішити проблему не вдалося.

Водночас, у червні ц.р. ТОВ ТРК «ЕТЕР» звернулося до Національної ради з повідомленням про відсутність намірів продовжувати ліцензію.