Провайдеру «Альтернатива ТВ» оголошено попередження через неможливість здійснити перевірку

02.11.2017

На засіданні 2 листопада Національна рада, розглянувши питання щодо неможливості проведення позапланової перевірки ТОВ «Телерадіокомпанія «Альтернатива ТВ», смт Свеса Ямпільського району Сумської обл. через відсутність за зареєстрованою адресою, оголосила компанії попередження.

12 травня 2017 року представники Національної ради не мали змоги здійснити планову перевірку ТОВ «ТРК «Альтернатива ТВ» у зв’язку з тим, що за вказаним у ліцензії місцезнаходженням та адресою головної станції ліцензіата не виявлено. Відповідно Національна рада застосувала до компанії санкцію «оголошення попередження» і зобов’язала її протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Для з’ясування виконання накладених на зазначеного провайдера зобов’язань, було призначено позапланову перевірку. Її провести також не вдалося з тієї ж причини, що і попередню.

Разом з тим, моніторинг, здійснений 25.09.2017, зафіксував такі ознаки порушень чинного законодавства: кількість програм програмної послуги – 45 замість 54, універсальна програмна послуга ретранслюється не в повному обсязі (за ліцензією – 7, фактично – 5 програм).

Розглянувши всі матеріали справи, Національна рада ухвалила оголосити ліцензіату попередження і надати місяць для виправлення ситуації. В іншому разі до компанії можуть бути застосовані санкції, передбачені чинним законодавством України.