Провайдерові програмної послуги «Трініті телеком» із Маріуполя призначено позапланову перевірку

26.04.2018

Національна рада на засіданні 26 квітня призначила позапланову перевірку ТОВ «Трініті телеком», м. Маріуполь Донецької обл., у зв’язку із зафіксованими ознаками порушень умов ліцензії та чинного законодавства.

Моніторингом програм, які ТОВ «Трініті телеком» надає у складі програмної послуги з використанням аналогової, цифрової та IPTV технологій, виявлено, що універсальна програмна послуга надається провайдером не у всьому обсязі, зокрема не транслюються 4 програми  (ПАТ «НСТУ» («UA:КРИМ») – в аналоговій технології розповсюдження програм; ПАТ «НСТУ» («Перший канал Українського радіо»), ПАТ «НСТУ» (Другий канал – «Промінь»), ПАТ «НСТУ» (Третій канал – «Радіо «Культура») – у цифровій та IPTV технології розповсюдження програм). Крім того, ретранслюються 5 програм, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: «Deutsche Welle (Deutsch)», «Fashion Television», «Da Vinci Kids», «Disney канал», «CBN». Також збільшено загальну кількість програм, передбачену ліцензією для ретрансляції: за ліцензією – 154 програми, фактично – 159.

Це є ознаками порушень частини дев’ятої статті 39, частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і вимог пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги.

Після проведення перевірки регуляторний орган ухвалить відповідне рішення.