Профільний парламентський комітет оголосив конкурс на посаду члена Національної ради (ОНОВЛЕНО)

05.07.2018

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, що відбулося 4 липня, ухвалено рішення про оголошення відбору кандидатур на заміщення вакантної посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за квотою парламенту.

Рішення ухвалено відповідно до вимог частини двадцятої статті 85 Конституції України, статті 210 Регламенту Верховної Ради України, частини другої статті 5 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення».

Згідно із законодавчими вимогами  Комітет «оприлюднює через засоби масової  інформації  та направляє депутатським фракціям і групам у Верховній Раді України оголошення про відбір кандидатур на  посаду члена  (членів)  Національної  ради.  Пропозиції  щодо  кандидатур приймаються  зазначеним  комітетом   протягом   21   дня   з   дня оприлюднення  оголошення.  Суб’єктами  права подання кандидатур на посаду  члена  Національної ради є депутатські фракції у Верховній Раді  України  та/або  всеукраїнські  об’єднання громадян у галузі діяльності засобів масової інформації».

Як повідомлялося на брифінгу Національної ради 3 липня, із проханням оголосити конкурс на вакантну посаду до Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики звернувся голова Національної ради Юрій Артеменко.

6 липня на сайті Верховної Ради України розміщено оголошення про відбір кандидатів на вакантну посаду члена Національної ради.