Продовжено термін прийому документів для обрання членів Наглядової ради НСТУ

30.01.2020

Національна рада до 17 лютого продовжила термін прийому заяв на участь у Конференціях громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сферах фізичного виховання та спорту, журналістики, місцевого самоврядування, для обрання членів Наглядової ради ПАТ «НСТУ». Відповідне рішення було ухвалене під час засідання регулятора 30 січня.

Відповідно до Календарних планів прийом заяв від організацій, що діють у сфері місцевого самоврядування, тривав у період з 9 по 23 грудня 2019 року, а у сферах фізичного виховання та спорту і журналістики – у період з 3 по 17 січня 2020 року.  Однак не всі охочі змогли у цей час подати документи. Зокрема, до Національної ради звернулася ГО «Платформа прав людини» з проханням продовжити термін прийому. Громадська комісія з питань проведення Конференцій, яка здійснює оцінку поданих документів, розглянула цю ситуацію на своєму засіданні 21 січня і рекомендувала Національній раді задовольнити прохання громадськості.

Зваживши на всі обставини, регулятор продовжив термін прийому заяв у трьох зазначених сферах, він триватиме з 3 по 17 лютого. Оголошення про продовження прийому документів буде розміщено на сайті Національної ради 3 лютого.

Також Національна рада внесла відповідні зміни у Календарні плани підготовки та проведення Конференцій.

Окрім того, на засіданні 30 січня Національна рада розглянула і задовольнила заяву Ігоря Хохича про складання ним повноважень і виведення його зі складу Наглядової ради ПАТ «Національна Суспільна телерадіокомпанія України».

Нагадаємо, Національна рада 5 і 20 грудня 2019 року своїми рішеннями припинила повноваження трьох членів Наглядової ради ПАТ «НСТУ» за їх власними заявами: Віктора Тарана, який був обраний від сфери місцевого самоврядування, Володимира Бринзака, який обирався від сфери фізичного виховання та спорту, і Тетяни Лебедєвої, яка обиралась від сфери журналістики.

Відповідно Національна рада проведе три конференції для громадських об’єднань і асоціацій, що діють у сфері місцевого самоврядуванняфізичного виховання та спорту і журналістики, аби обрати нових членів Наглядової ради НСТУ від цих сфер.