Про зміни у структурі Національної ради

19.09.2011

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», яким розпорядників інформації зобов’язано у своїй структурі мати спеціальні підрозділи або призначених відповідальних осіб для забезпечення доступу запитувачів до інформації в (п. 2, ч. 1 ст. 3) Національної рада сьогодні внесла зміни до своєї структури та штатного розпису.

При управлінні організаційного забезпечення буде створено сектор зв’язків із громадськістю та забезпечення доступу до публічної інформації у складі 2 осіб – завідувача сектору та головного спеціаліста.

У зв’язку із цим нововведенням трохи зміняться функції та назва нинішнього відділу зв’язків зі ЗМІ та громадськістю. Називатиметься він – відділ зв’язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями, з його складу виводяться 2 штатні одиниці, працюватимуть 6 осіб.

Ці зміни дозволять чітко розмежувати :

• роботу прес-служби, яка повністю відповідає за інформаційне забезпечення Національної ради та веде координацію роботи з громадськими організаціями;

• роботу із запитами на публічну інформацію та зверненнями громадян (листи, заяви, скарги, усні звернення, прийом громадян тощо).

На новостворений сектор повністю ляже відповідальність за забезпечення виконання норм Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про звернення громадян».

Наголошуємо, що ці зміні відбуваються у межах того самого штатного розпису, нові посади не додаються, просто відбувається ротація кадрів та удосконалюється структура державного органу, відповідно до тих завдань, які є першочерговими на цьому етапі розвитку нашої країни.

Нова структура почне діяти з 5 жовтня 2011 року.