ПРЕС-АНОНС Фотовернісаж „Кришталевий погляд дитинства”

24.10.2011

За ініціативи Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з 30 вересня по 9 жовтня 2011 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі „Мистецький Арсенал” триватиме фотовернісаж „Кришталевий погляд дитинства”, на якому будуть представлені творчі роботи лауреатів та дипломантів ХХ Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела-2011»

Фестиваль „Кришталеві джерела” започатковано 1991 року як дитячий мистецький форум, до участі в якому запрошуються юні митці й представники професійних студій для обміну досвідом, творчого спілкування, ознайомлення з кращими зразками сучасного дитячого і юнацького кіно-, теле-, радіо- та фотомистецтва і творами для дитячої аудиторії.

Засновники фестивалю – Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство культури України, Національна спілка кінематографістів України, Національна спілка фотохудожників України, Асоціація діячів кіноосвіти й медіапедагогіки України.

Організатором проведення Фестивалю упродовж останніх років є Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Голова Оргкомітету-2011 – член Національної ради Оксана Єлманова.

«Кришталеві джерела» мають чотири конкурси: кіно, телебачення, радіо, а з 1999 року і фото. У конкурсах за звання лауреата змагаються дитячі, молодіжні фото-, медіагуртки та студії при освітніх закладах і професійних кіно-, телекомпаніях або студіях-виробниках, учні, студенти, фотомитці, професійні телерадіоорганізації, при яких працюють творчі об’єднання для дітей та молоді.

Перший фотовернісаж проведено у серпні 1999 року за ініціативи тодішнього голови фотожурі «Кришталевих джерел», голови Сумської обласної організації Спілки фотохудожників України Володимира Стародуба.

За роки існування „Кришталевих джерел” у фестивалі взяли участь понад п’ять тисяч українських обдарованих дітей. Окрім поданих на розгляд журі робіт, особливою популярністю серед учасників фестивалю користуються бліц-конкурси.

Презентація фотовернісажу «Кришталевий погляд дитинства» відбудеться

28 вересня 2011 року о 13 годині

в приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
(вул. Прорізна, 2, 5 поверх, актова зала).


Акредитація за тел.: 278-75-75

Прес-центр фестивалю «Кришталеві джерела»