Представники українського телерадіоінформаційного ринку можуть взяти участь у 4-му Міжнародному супутниковому шоу

12.10.2018

1 – 3 листопада у Стамбулі в Експоцентрі (IWTC) відбудуться 4-е Міжнародне супутникове шоу і захід «Мовлення Євразії». У ньому можуть взяти участь супутникові й кабельні оператори, провайдери послуг, виробники контенту, IPTVпровайдери, провайдери платного телебачення, телевізійних та ОТТ-платформ, представники телерадіоорганізацій тощо. Цього року офіційними партнерами шоу є організації IBRAF і  BRAF, у ньому візьмуть участь і члени Національної ради, які перебуватимуть у цей час з офіційним візитом у турецького регулятора медіа-сфери.

Метою шоу є демонстрація передових технологій  супутникового зв’язку, телерадіомовлення, телекомунікацій, контенту, інформаційних та інформаційно-комунікаційних технологій. На заході можна зустріти багатьох ділових людей, налагодити партнерські стосунки, домовитися про співпрацю з колегами з індустрії.

Цього року 4-е Міжнародне супутникове шоу дасть змогу інтегрувати потенціал галузі телерадіомовлення, яка є частиною екосистеми, що розвивається залежно від нових технологій. Захід «Мовлення Євразії» звернеться до представників індустрії мовлення для обговорення такої тематики майбутнього, як виробництво контенту, технології телерадіомовлення та інтернет-мовлення.

Зважаючи на те, що Форум регуляторних органів з питань телерадіомовлення країн Чорноморського регіону і Форум регуляторних органів з питань телерадіомовлення мусульманських країн є партнерами організованих у Стамбулі заходів, буде проведено засідання цих органів. Спеціальна сесія буде присвячена питанням мовлення, де акцент буде зроблено на конкретних новітніх глобальних тенденціях, що відбуваються у сфері медіа. Виступатимуть представники органів країн-членів BRAF та IBRAF.

Під час заходів відбудуться конференції із широкого кола питань – від національних супутників до мовлення в прямому ефірі та медіа-ринку.

Докладну інформацію про заплановані заходи  можна знайти за посиланням.