Представники Національної ради в областях приїхали на нараду до Києва

18.11.2011

18 листопада до Києва на нараду, що традиційно проводиться Національною радою наприкінці року, прибули представники цього регуляторного органу в областях.

Розпочався захід із приємної процедури – вручення грамот і почесних грамот у зв’язку із відзначенням професійного свята Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку та тим працівникам регуляторного органу, які нещодавно відсвяткували свої дні народження.

Серед них:
Олександр Салабай, представник Національної ради в Одеській області;
Микола Таранюк, представник Національної ради у Сумській області;
Олег Александров, представник Національної ради у м. Києві;
Вадим Мазурик, представник Національної ради у Вінницькій області;
Олексій Чернишев, представник Національної ради у Черкаській області.

У роботі наради беруть участь заступник голови Національної ради Лариса Мудрак, члени Національної рад Євген БарановОксана ЄлмановаІрина Опілат і Микола Фартушний та керівники структурних підрозділів.

Лариса Мудрак у своєму вступному слові сказала: «На жаль, бачимося ми рідко, але в цьому також є і позитив, бо коли люди бачаться нечасто, вони скучають один за одним». Вона наголосила на тому, щоб представники Національної ради на місцях не забували про своїх колег із телерадіокомпаній, «якщо хтось із них заслуговує на нашу увагу і пошанування, звертайтеся заздалегідь, і Національна рада буде відзначати їх професіоналізм і сумлінну працю своїми нагородами».

Заступник голови Національної ради означила підходи Національної ради до проведення роботи з представництвами в областях. Реструктуризація апарату, яка відбулася наприкінці минулого року, дала позитивні наслідки. Вибудувана чітка вертикаль підпорядкування дає змогу якісно й оперативно ставити й виконувати завдання щодо діяльності регіональних і місцевих телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги. Вона наголосила на необхідності поліпшення комунікації та посилення самоорганізації і самоконтролю.

Лариса Мудрак також назвала основні вимоги до звітів представників, а саме: чітка структурованість, цілісність тексту, наявність аналітичних коментарів та узагальнень, виокремлення існуючих проблем та зазначення можливих шляхів їх вирішення, виваженість у подачі інформації, скрупульозна перевірка фактів, попереднє уточнення цифр і показників.

Також було акцентовано на необхідності оперативного реагування на гострі ситуації, що виникають на регіональних рівнях, та за можливості недопущення розростання конфліктів між окремими господарюючими суб’єктами телерадіоінформаційного ринку.