Представники Національної ради беруть участь у роботі 3-го Міжрегіонального семінару-практикуму Міжнародного союзу електрозв’язку

04.09.2019

Відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко, а також начальник управління радіочастотного ресурсу та технічного контролю Тамара Мироненко і завідувач сектору впровадження новітніх технологій та науково-технічного розвитку регуляторного органу Євген Шишко у складі делегації України беруть участь у роботі 3-го Міжрегіонального семінару-практикуму Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ). Захід відбувається 4  6 вересня в Женеві, Швейцарська Конфедерація, з метою підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19).

Під час семінару-практикуму країни-члени МСЕ та регіональні організації в галузі зв’язку (СЕРТ, RСС, АРТ, CITEL, ASMG, ATU UAT тощо) обговорять попередні позиції стосовно пунктів порядку денного ВКР-19, яка відбудеться у жовтні – листопаді цього року. Обмін думками дасть змогу краще зрозуміти позиції і пропозиції зацікавлених сторін.

Буде представлена  інформація від відповідальних груп Бюро радіозв’язку МСЕ щодо результатів досліджень, які проводяться для ВКР-19.

Представники делегації України візьмуть участь у розгляді всіх питань порядку денного семінару-практикуму. Особливу увагу буде приділено питанням, які стосуються смуг частот радіомовної служби та розподілу додаткових смуг частот для впровадження технологій мобільного зв’язку нових поколінь IMT.