Представлено звіт про поточний стан свободи слова і захисту джерел журналістської інформації в державах-членах Ради Європи

23.08.2016

У липні 2016 року Радою Європи та Міжнародною групою з питань юридичних досліджень Європейської асоціації студентів права (ELSA) представлено Звіт щодо ситуації зі свободою слова і захисту джерел журналістської інформації в державах-членах Ради Європи. Він містить інформацію і щодо України.

У тексті Звіту, робота над яким тривала упродовж року, представлено аналітичний огляд поточної правової ситуації із захистом  джерел журналістської інформації у 28 державах-членах Ради Європи – Австрії, Азербайджані, Албанії, Бельгії, Болгарії, Боснії і Герцеговині, Великобританії, Греції, Грузії, Ірландії, Іспанії, Італії, Кіпрі, Латвії, Македонії, Мальті, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі, Португалії, Росії, Румунії, Туреччині, Угорщині, Україні, Фінляндії та Швеції. 

ELSA – найбільша у світі організація, що об’єднує більше ніж 32 000 студентів права і молодих правників із понад 200 університетів 42 країн Європи.

Повний англомовний текст Звіту доступний за посиланням.