Правозахисну сферу в Наглядовій раді НСТУ представлятиме Тарас Шевченко

21.10.2015

21 жовтня відбулася конференція з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у правозахисній сфері. Ним обрано директора «Інституту Медіа Права» Тараса Шевченка.

Учасниками конференції стали кандидати і представники громадських організацій та асоціацій, що пройшли попередній відбір, – ГО «Інститут Медіа Права», ГО «Харківська правозахисна група», ВГО «Асоціація правників України», ВГО «Комітет виборців України», ВГО «Рада юристів України».

Кандидатами від цих організацій на членство у Наглядовій раді суспільного мовника були Тарас Шевченко, Олександр Павліченко, Денис Бугай, Олексій Кошель, Сергій Гитченко.

Як зазначив голова Національної ради Юрій Артеменко, незважаючи на те, кого буде обрано від сфери правозахисту, це буде достойна особа. Його підтримала голова Лічильної комісії, заступник голови Національної ради Уляна Фещук, яка висловилася, що рада, що в Наглядовій раді суспільного мовника будуть працювати юристи. Саме на них, на її думку, буде покладено завдання узгоджувати позицію багатьох членів наглядового органу і стежити за дотриманням усіх процедурних аспектів.

За результатами голосування найбільшу кількість балів – 20 – набрав Тарас Шевченко.

Результати інших учасників конференції такі:

Олександр Павліченко – 16 балів,

Олексій Кошель – 15,

Денис Бугай – 14,

Сергій Гитченко – 10.

Наступна конференція у сфері захисту інтересів дітей та молоді запланована на 23 жовтня 2015 року.