Правовласник іноземної програми «DocuBoxHD» відреагував на зауваження Національної ради

08.09.2017

Дистриб’ютор телеканалу «DocuBoxHD» «Компанія СонаР» поінформувала Національну раду про те, що правовласник цієї іноземної програми британська компанія «Mediabox Broadcasting International Ltd.» найближчим часом усуне виявлені в ефірі мовника порушення.

Їх було допущено через недостатню поінформованість відповідальних працівників творчого колективу каналу про наявні в Україні обмеження щодо ретрансляції телевізійних програм, фільмів, що містять популяризацію органів держави-агресора. Правовласник запевнив, що унеможливить подібні порушення надалі.

Наприкінці липня Національна рада через дистриб’ютора звернула увагу «Mediabox Broadcasting International Ltd.» на порушення, виявлені в ефірі телеканалу. Тоді моніторингом було зафіксовано трансляцію документального фільму-концерту «The Red Army Choir. Made in Paris» за участю військового оркестру та хору Російської Федерації, що має ознаки порушення статті 15-1 (розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію органів держави-агресора) Закону України «Про кінематографію».