Популяризувати український туризм має намір новий телеканал «U TRAVEL»

15.07.2021

Маловідомі куточки України для розвитку туризму всередині країни і міжнародний туризм очима українців – таку мету ставить перед собою ТОВ «Ютревел ТБ», яке звернулося до Національної ради за отриманням ліцензії. 15 липня регулятор задовольнив клопотання компанії і видав їй ліцензію на кабельне мовлення за технологією OTT у багатоканальних телекомунікаційних мережах.

За словами виконавчого директора компанії Нарімана Гусейнова і генерального директора Олексія Шульдешова, канал «U TRAVEL» було створено для того, щоб розвивати український туризм і популяризувати Україну у світі як серед українців, так і серед іноземців. 75% усього продукту становитимуть передачі власного виробництва. А іноземних, на думку представників каналу, може не бути взагалі.

Телеканал робитиме акцент на тих місцях країни, які нині не популяризовані. А інші країни показуватиме очима українців. Для цього планується залучити блогерів і представників української діаспори. Вони розповідатимуть, як працюють і живуть люди в інших країнах, з чим стикаються, і що можна подивитися українцю за кордоном.

Мовник також планує співпрацювати з регіональними каналами, адже у них чимало цікавого і якісного продукту туристичного спрямування про свій край. Також залучатиметься контент, зроблений за фінансової підтримки Українського культурного фонду і Держкіно. 

За форматом «U TRAVEL» буде розважально-просвітницьким телеканалом. Його ліцензією передбачені науково-просвітницькі, розважальні передачі, а також передачі про туризм, у тому числі гастрономічний.

Канал має намір запуститися до дня Незалежності, а в його планах за 2 – 3 роки вийти на міжнародну дистрибуцію.

Передачі телеканалу розповсюджуватимуться на території України.

Власниками ТОВ «Ютревел ТБ» є ТОВ «Стар медіа ТБ» і Сергій Созановський.

Ліцензію компанія отримала терміном на 10 років.