Полтавщина приділила увагу питанням державної інформаційної політики

20.02.2013

19 лютого у Полтаві за участі голови облдержадміністрації О.Удовіченка, заступника голови облдержадміністрації В.Шадчнєва, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, заступників голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, голів районних рад, сільських голів, керівників УДППЗ «Укрпошта» в Полтавській області та центрів поштового зв’язку, редакторів редакцій комунальних друкованих ЗМІ, причетних працівників райдержадміністрацій та міськвиконкомів, представників загальнодержавних та місцевих ЗМІ (180 осіб) відбулося розширене засідання колегії департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, яке провів директор департаменту М.Перепелиця.

Розглянуто питання «Про взаємодію органів виконавчої влади та друкованих ЗМІ щодо виконання завдань, визначених Президентом України та Урядом України стосовно проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з пріоритетних питань державної політики». Голова Полтавської ОДА акцентував на необхідності посилення ефективності інформаційної роботи, зокрема, з актуальних питань державної політики, роз’яснення мети і змісту реформ, що здійснюються в країні, оприлюднення інформації щодо вирішення важливих завдань соціально-економічного розвитку регіону тощо.

Основну увагу засідання було приділено друкованим ЗМІ, у виступах наголошувалося також на скороченні мереж проводового радіо, проблемах електронних ЗМІ, повільному впровадженню на місцях сучасних інформаційних технологій.

У роботі засідання також взяли участь представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Л. Миронович, перший секретар Національної спілки журналістів України С. Томіленко, голова Полтавської обласної організації НСЖУ Г. Гринь.